Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
