Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Personalization
nl: Personalisatie
