Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: Term
pl: Termin

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Personalization
pl: Personalizacja
