Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Taxonomy term
pt: Termo de taxonomia

en: General settings
pt: Definições gerais

en: User settings
pt: Definições de utilizador

en: Term
pt: Termo

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Keyword
pt: Palavra-chave

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível

en: Personalization
pt: Personalização
