Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: User settings
sq: Rregullimet e përdoruesit

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
