Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: User settings
th: ตั้งค่าผู้ใช้

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Personalization
th: การทำให้เป็นส่วนตัว
