Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: User settings
uk: Налаштування користувача

en: Term
uk: Термін

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Personalization
uk: Персоналізація
