Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: User settings
vi: Cài đặt người dùng

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Keyword
vi: Từ khóa

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: Personalization
vi: Cá nhân hóa
