Personalization (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save settings
af: Stoor verstellings
