Personalization (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: User settings
be: Налады карыстальнікаў

en: Term
be: Тэрмін

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Personalization
be: Персаналізацыя
