Personalization (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: User settings
bs: Korisničke postavke

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
