Personalization (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: User settings
ca: Configuracions d'usuari

en: Term
ca: Terme

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Personalization
ca: Personalització
