Personalization (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: User settings
el: Ρυθμίσεις χρήστη

en: Term
el: Όρος

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Personalization
el: Εξατομίκευση
