Personalization (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: User settings
eo: Uzantaj agordoj

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
