Personalization (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: General settings
et: Üldised seaded

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Term
et: Termin

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Personalization
et: Personaliseerimine
