Personalization (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: User settings
eu: Erabiltzaile ezarpenak

en: Term
eu: Termino

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Personalization
eu: Pertsonalizazioa
