Personalization (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: User settings
fi: Käyttäjäasetukset

en: Term
fi: Termi

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Keyword
fi: Avainsana

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Personalization
fi: Personointi
