Personalization (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ
