Personalization (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: General settings
hr: Opće postavke

en: User settings
hr: Postavke korisnika

en: Term
hr: Pojam

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Personalization
hr: Personalizacija
