Personalization (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: User settings
hy: Օգտատերի կարգավորումներ

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
