Personalization (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: User settings
ka: მომხმარებლის პარამეტრები

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
