Personalization (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
