Personalization (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: User settings
ku: ڕێکخستنەکانی ئەدامان

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
