Personalization (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Term
lv: Termins

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Personalization
lv: Personalizēšana
