Personalization (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
