Personalization (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: General settings
mr: सामान्य संरचना
