Personalization (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (30 entries)

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Taxonomy term
no: Taksonomi-termer

en: General settings
no: Generelle innstillinger

en: User settings
no: Brukerinnstillinger

en: Save settings
no: Lagre innstillinger

en: Latitude
no: Breddegrad

en: Longitude
no: Lengdegrad

en: Keyword
no: Nøkkelord

en: No content available.
no: Intet innhold tilgjengelig.

en: Personalization
no: Individuell tilpassing

en: Delete mapping
no: Slett mapping

en: User profile TTL
no: Brukerprofil TTL

en: Number of minutes a users personalization profile will be kept.
no: Antall minutter en brukers personaliseringsprofil vil bli lagret.

en: User's content cache TTL
no: Brukers innholdsmellomlager TTL

en: Number of minutes a users personalized content will be cached for.
no: Antall minutter en brukers personaliseringsprofil vil bli lagret i cache.

en: Taxonomy based personalization
no: Taksonomibasert personalisering

en: Which vocabularies should be used?
no: Hvilke vokabular skal brukes?

en: Select the vocabularies that should be used for site personalization.
no: Velg vokabularene som skal brukes for personalisering av nettsiden.

en: Weight to be applied to each vocabulary.
no: Vekting som skal anvendes på hvert vokabular

en: The weighting sets the importance of each vocabulary when selecting content for the user. For example if the node Categories is twice as important as Tags give Categories twice the weight.
no: Vekting setter viktigheten av hvert vokabular når innhold velges for brukeren. For eksempel hvis noden Kategori er dobbelt så viktig som Tagger, gi Kategorier dobbel vekt.

en: How should the user's location be ascertained
no: Hvordan finne brukerens lokasjon

en: Ask the user for their location.
no: Spør brukeren om deres lokasjon

en: User's location weighting
no: Brukerens lokasjonsvekting

en: Are you sure you want to delete this mapping: %keyword = %term?
no: Er du sikker på at du vil fjerne denne mappingen: %keyword = %term?

en: Mapping removed successfully.
no: Mapping ble fjernet

en: personalization
no: personalisering

en: Administer site personalization settings
no: Administrer sidens personaliseringsinnstillinger
