Personalization (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: User settings
nn: Brukarinnstillingar

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
