Personalization (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Taxonomy term
fa: کلمه رده بندی

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: User settings
fa: تنظیمات کاربری

en: Term
fa: کلمه

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Keyword
fa: کلید کلمه

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
