Personalization (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: User settings
ps: غړي امستنې

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Keyword
ps: آرويىونه
