Personalization (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: General settings
ro: Setări generale

en: User settings
ro: Configurare utilizator

en: Term
ro: Termen

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
