Personalization (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: General settings
ru: Основные настройки

en: User settings
ru: Настройки пользователя

en: Term
ru: Термин

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Personalization
ru: Персонализация
