Personalization (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: User settings
sk: Používateľské nastavenia

en: Term
sk: Termín

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Personalization
sk: Personalizácia
