Personalization (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: User settings
sl: Nastavitve uporabnika

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
