Personalization (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: User settings
sv: Användarinställningar

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Personalization
sv: Personalisering
