Personalization (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: User settings
tr: Kullanıcı ayarları

en: Term
tr: Terim

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Personalization
tr: Kişiselleştirme
