Personalization (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Personalization
ug: شەخسىي ئۇچۇر تەڭشىگى
