Personalization (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: User settings
am: የተጠቃሚ ማቀናበሪያዎች

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
