Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: User settings
ar: إعدادات المستخدم

en: Term
ar: المصطلح

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Personalization
ar: التخصيص
