Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: User settings
az: İstifadəçi parametrləri

en: Term
az: Termin

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Keyword
az: Açar söz

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.
