Personalization (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: User settings
bo: སྤྱོད་མཁན་སྒྲིག་འགོད།

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Personalization
bo: རང་གིས་དགོས་འདོད་ལྟར་བཟོ་བ
