Personalization (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: User settings
gl: Configuración de usuario

en: Term
gl: Termo

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Keyword
gl: Chave

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Personalization
gl: Personalización
