Personalization (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: User settings
hu: Felhasználó beállításai

en: Term
hu: Kifejezés

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Personalization
hu: Személyre szabás
