Personalization (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: User settings
is: Notandastillingar

en: Term
is: Hugtak

en: Save settings
is: Vista stillingar
