Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Personalization
jv: Personalisasi
