Personalization (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: User settings
oc: Paramètres dels utilizaires

en: Term
oc: Tèrme

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Keyword
oc: Mot clau

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Personalization
oc: Personalizacion
