Personalization (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Taxonomy term
pt: Termo de taxonomia

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: User settings
pt: Opções de usuário

en: Term
pt: Termo

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Keyword
pt: Palavra-chave

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: Personalization
pt: Personalização
