Personalize (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Action
sr: Акција

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Block
sr: Блок

en: Completed
sr: Завршено

en: Reports
sr: Извештаји
