Personalize (7.x-1.0-beta10) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Block title
az: Blok başlığı

en: The title of the block as shown to the user.
az: İstifadəçiyə göstərildiyi kimi blokun başlığı.

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add new
az: Yenisin əlavə et

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Advanced
az: Əlavə

en: General
az: Əsas

en: Goal
az: Məqsəd

en: Allowed HTML tags
az: İcazə verilən HTML teqləri

en: Revert
az: Qaytarma

en: Info
az: Məlumat

en: Testing
az: Test

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Blocks
az: Bloklar

en: Context
az: Kontekst

en: contains
az: ehtiva edir

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq
