Personalize (7.x-1.0-beta15) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Action
eo: Ago

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: The title of the block as shown to the user.
eo: La titolo de la bloko, kiel montrata al la uzanto.

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Operation
eo: Operacio

en: Allowed HTML tags
eo: Permesataj HTML-etikedoj

en: Revert
eo: Malfari

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Block body
eo: Korpo de la bloko

en: The content of the block as shown to the user.
eo: La enhavo de la bloko, kiu estas montrata por la uzanto.

en: Elements
eo: Elementoj
